wsparcie w każdej sytuacji na drodze

Niezawodna pomoc drogowa

Nasza działalność to nie tylko skup aut, czy autozłomowanie. Doskonale wiemy, że na drodze zdarzają się różne sytuacje i to najczęściej w najmniej oczekiwanym momencie. Zapewniamy pomoc drogową w każdym przypadku – wystarczy zadzwonić i wskazać miejsce, a my pojawimy się najszybciej, jak to tylko możliwe. Samochód zostanie załadowany na specjalnie przystosowaną lawetę i odwieziony do zakładu mechaniki, pod dom klienta lub w każde inne wskazane miejsce. Jeśli chodzi o ruch drogowy, to warto zabezpieczać się na każdą ewentualność, dlatego lepiej zapisać sobie nasz numer telefonu i mieć go pod ręką na wypadek sytuacji, gdy potrzebna będzie pomoc drogowa.

W branży działamy już od dłuższego czasu, dlatego doskonale wiemy, jak reagować w takich sytuacjach. Prowadzimy również skup aut rozbitych – przyjeżdżamy na miejsce wypadku i zabieramy samochód, a wszystkie formalności załatwiane są od ręki tak, by dodatkowo nie stresować klienta w tym niewątpliwie trudnym dla niego czasie.notes

Szybki czas reakcji

Zapewniamy pomoc drogową – wystarczy do nas zadzwonić, dojedziemy na miejsce w kilka chwil i pomożemy odholować auto.

attach_money

Skup aut rozbitych

Przyjeżdżamy lawetą, gdy samochód nie nadaje się do dalszej jazdy, zabieramy auto i pomagamy w szybkiej realizacji formalności. Za pojazd płacimy gotówką.

whatshot

Pomoc w trudnych sytuacjach

Pomagamy w różnych sytuacjach na drodze, gdy niesprzyjające warunki atmosferyczne utrudniają jazdę, dojdzie do awarii pojazdu, kolizji lub wypadku.