pomoc w rejestracji pojazdów

Pomoc w rejestracji i odkupienie używanego auta

W ramach świadczonych usług pomagamy klientom dokonać rejestracji zakupionych pojazdów. Wiemy, że wszystkie formalności mogą zająć dużo czasu. Dlatego w imieniu właściciela samochodu zajmujemy się przygotowywaniem i skompletowaniem niezbędnych dokumentów, załatwiamy również wszystkie sprawy w odpowiednich urzędach.

Pomagamy:

  • • zarejestrować auta z zagranicy,
  • • przetłumaczyć dokumenty niezbędne dla Urzędu Rejestracji lub Starostwa,
  • • złożyć wniosek o akcyzę w Urzędzie Celno-Skarbowym,
  • • zarejestrować auto kupione w Polsce,
  • • ubezpieczyć auto na korzystnych warunkach.

Jak wygląda nasza pomoc w praktyce – rejestracja auta z zagranicy

Przyjeżdżamy pod wskazany adres, by odebrać niezbędne dokumenty. Jeśli dowód rejestracyjny, umowa kupna-sprzedaży oraz dokument odprawy celnej wymagają przetłumaczenia na język polski, zlecamy to do profesjonalnego biura.
W Urzędzie Celno-Skarbowym składamy wypełnione w domu przez klienta niezbędne dokumenty do naliczenia akcyzy. Informację o wysokości akcyzy wraz z numerem konta do dokonania wpłaty przesyłamy e-mailem do klienta tego samego dnia. Po opłaceniu akcyzy możemy złożyć w Urzędzie Rejestracji lub Starostwie formularze niezbędne do rejestracji pojazdu. Po zakończeniu całej procedury odbieramy: dowód rejestracyjny, naklejkę legalizacyjną oraz tablice rejestracyjne. Wszystkie dokumenty przywozimy do klienta w dniu ich odebrania lub następnego dnia o ustalonej godzinie. Oferta rejestracji auta sprowadzonego jest usługą kompleksową, która pozwala naszym klientom zaoszczędzić czas i jest dobrym sposobem na skrócenie całego procesu.
Możemy również pomóc zarejestrować pojazd kupiony w Polsce, a także przygotować korzystną ofertę ubezpieczenia samochodu.

Skupujemy używane samochody

Po rejestracji pojazdu okazuje się, że poprzednie auto nie będzie już potrzebne? Oferujemy odkupienie używanego samochodu za gotówkę po cenach atrakcyjnych na rynku – nasi klienci zawsze są zadowoleni z przebiegu transakcji. Przyjeżdżamy po auto we wskazane miejsce ze wszystkimi niezbędnymi dokumentami, by szybko dopełnić formalności. Jeśli samochód jest uszkodzony lub zepsuty i nie nadaje się do jazdy, organizujemy lawetę. Pieniądze wypłacamy od ręki, dbając, by spotkanie przebiegło sprawnie.
Skupujemy również auta powypadkowe, pojazdy przeznaczone do kasacji lub na złomowanie. Zawsze dbamy, by przestrzegać procedur i oferować klientom obsługę najwyższej jakości.notes

Pilnujemy formalności

Rejestracja pojazdu wymaga przygotowania wielu dokumentów, dlatego pomagamy klientom odpowiednio przygotować się do całego przedsięwzięcia.

attach_money

Odkupujemy używane pojazdy

Oferujemy odkupienie używanego samochodu klientom, transakcję realizujemy szybko, a gotówkę płacimy do ręki.

whatshot

Organizujemy holowanie

Gdy auto nie nadaje się do dalszej jazdy, przyjeżdżamy pod wskazany przez Klienta adres lawetą i zabieramy pojazd.