Szybko i wygodnie – gotówka do ręki!

Przejrzyste procedury i proste zasady – skup aut używanych sprawnych i uszkodzonych

Jako profesjonalna firma oferująca skup aut używanych kompleksowo dbamy o potrzeby klienta, dlatego przygotowaliśmy przejrzysty i szybki proces przekazania samochodu, który kończy się otrzymaniem gotówki od ręki. Prowadzimy skup samochodów sprawnych, ale także uszkodzonych lub takich, które przeszły kolizję i nie są w stanie nigdzie dojechać. To my udajemy się lawetą do klienta i podbieramy samochód ze wskazanej lokalizacji.

Wszystkie formalności załatwiane są na miejscu, dzięki czemu klient nie jest zobowiązany do jakichkolwiek innych załatwień związanych z przekazaniem samochodu. Szanujemy czas zarówno swój, jak i cudzy, dlatego robimy co w naszej mocy, aby dopasować się do harmonogramu dnia osoby przekazującej samochód i wierzymy, że uda nam się ustalić dogodny dla wszystkich termin i porę przekazania samochodu. Warto wspomnieć, że jesteśmy firmą, która oferuje skup aut za gotówkę po najwyższych stawkach na rynku. Wszystko uzależnione jest od modelu, rocznika oraz stanu samochodu, który chcesz nam przekazać, jednak jesteśmy przekonani, że stawka będzie zadowalająca dla obydwu stron.notes

Skup wszystkich samochodów

Marka, wiek i stan techniczny pojazdu nie mają dla nas znaczenia, skupujemy wszystkie auta sprawne technicznie i powypadkowe.

attach_money

Gotówka do ręki

Sprzedający otrzymuje gotówkę do ręki tego samego dnia, którego przekazuje nam pojazd.

whatshot

Dojazd do klienta

Gdy auto nie nadaje się do dalszej jazdy, przyjeżdżamy do klienta lawetą i zabieramy pojazd do auto skupu.