pomoc w różnych sytuacjach

Holowanie – szybko pomagamy w każdej sytuacji

Od wielu lat zajmujemy się samochodami naszych klientów i pomagamy im w różnych sytuacjach na drodze. Gdy auto zepsuje się w trakcie podróży, wystarczy zadzwonić do nas i podać adres. Szybko przyjedziemy na miejsce i załadujemy samochód na specjalnie przystosowaną lawetę. Odwieziemy go do zakładu mechaniki lub w inne dowolne miejsce, które wskaże klient – również pod dom. Warto zapisać nasz numer telefonu, by mieć go pod ręką zawsze, gdy będzie potrzebny. Jesteśmy do dyspozycji klienta i staramy się pomóc w różnych sytuacjach związanych z samochodami.

Oferujemy również skup aut powypadkowych, kasację oraz złomowanie samochodów, które nie nadają się do dalszej jazdy. Załatwiamy wszystkie niezbędne dokumenty i formalności, by odciążyć naszych klientów. Wypracowaliśmy procedury przyjazne dla klientów. Pomagamy ze wszystkimi formalnościami, a gotówkę wypłacamy klientowi zaraz po przekazaniu samochodu. Zapewniamy szybką realizację transakcji i wysokie ceny za używane auta.notes

Wystarczy jeden telefon

Gdy auto zepsuje się w czasie jazdy do pracy lub podróży wystarczy jeden telefon, szybko podjedziemy z profesjonalną lawetą.

attach_money

Holowanie pod wskazany adres

Zepsute auto dowieziemy w dowolne miejsce wskazane przez klienta – do najbliższej wulkanizacji, warsztatu lub pod dom.

whatshot

Poważna awaria samochodu

Jeśli naprawa okaże się nieopłacalna lub jej koszt za wysoki dla klienta, odkupimy auto i zapłacimy za nie gotówką!